| andys4u a întrebat:

Am vazut mai demult un film, era cu un baiat bogat si unu sarac, amandoi prieteni, ala bogat si-a cumparat um mercedes iar ala sarac a vrut si el sa aiba dar taicasau i-a dat o rabla de masina, ala sarac vinde flori la florarie ca sa stranga si el bani de mercedes cand descopera ca masina lui zboara si face livrarile de doua ori mai repede. : CUM SE NUMESTE FILMUL?

1 răspuns:
| Keresztesy_Ciprian_1983 a răspuns:

Tre sa fii mai concret de atat, un an, un actor cunoscut, ce gen ii filmul... orice