| FunKyPunKyGirl a întrebat:

Am vazut mai demult un film.Niste oameni s-au dus in cautarea unei carti, si erau si niste oameni rai.Au ajuns toti intr-o pestera si oamenii rai au pus mana pe cartea aia mare si unu a inceput sa citeasca si au venit spirite. Ceva de genu, nu mai tin bine minte.Stiti cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Librarian-Return to King Solomon´s Mine(2006)-Comoara din spatele cărţilor 2, vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=YHsqslpgRSw

2 răspunsuri:
| Curiosu a răspuns:

Romania te iubesc?