| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut o reclama cred ca era din Pariu cu viata, cu un actor care seamana cu tipul asta : http://www.youtube.com/watch?v=daqfr6DJsGc Ma intereseaza numele actorului, ATENTIE al actorului, nu al personajului din serial.

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Alexander Rybak asa se numeste.

| DeNnySsAa a răspuns:

Alexander Rybak il cheama si este cantaret nu actor. Nu cred ca l-ai vazut in reclama la Pariu cu viata happy

| Himera a răspuns:

Voi sa bateti joc de mine? Am zis ca seamana! Nu sunt atat de retardata incat sa nu stiu sa citesc pe youtube, dumnezeule!

| Florry19 a răspuns:

Numele actorului banuiesc ca este Dumitru Gheorghita Trofim cunoscut mai degraba ca Dima Gheorghita Trofim.

| Florry19 a răspuns:

A spus ca actorul seamana cu Alexander Rybak laughing