| Cosmyno7 a întrebat:

Am văzut odată pe protv un film romantic cu un bărbat care ia murit soția și avea 2 copii o fata și un băiat, s-a îndrăgostit de o femeie blonda, ea fugise de fostul iubit (polițist) care o bătea, polițistul o găsise până la urmă cu ăla distrandu-se la un carnaval, după ...intr-o seara polițistul stropise cu benzina casa și îi da foc ...au scapat toți, actualul ei iubit îi dase o scrisoare de la soția sa blondei și în scrisoare spunea ca,, dacă ai primit aceasta scrisoare de la soțul meu înseamnă ca ești persoana speciala pentru el etc..."
Cum se numește filmul? VA ROG MULT

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Safe Haven (2013)
http://www.cinemagia.ro/filme/safe-haven-578438/

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai vizionat cu mult timp în urmă? Și dacă da, în urmă cu câți ani?