| Cristian_Iulian_Toader_1992 a întrebat:

Salut as vrea sa vad si eu aceste film.descrierea este niste tineri intr-o padure care fac fel si fel de concursuri la un momendat unu dintre ei descopera niste statui din piatra care incearca sa le sparga cu o bata fara sa stie ca el revin la viata si ii vaneaza pe rand daca a vazut cineva acest film daca poate sa imi spuna cum se numeste va rog mult

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Incearca pe grupul asta de Facebook https://www.facebook.com/groups/221656478022100/