| Hoskero a întrebat:

Ofer, recompensa in bani pentru cine reuseste sa imi spuna cum se numeste un film dupa ceea ce imi aduc aminte. In urma cu 8 ani am vazut intr o noapte un film pe HBO in care tot ce mai tin minte este ca : intamplarea se desfasura pe o strada in pustiul desertului prin America in care un grup de tineri a ramas fara benzina la masina si au pornit in cautarea unei benzinarii. Cred ca au gasit una dar era parasita, si ceea ce mai tin minte este ca unul dintre tineri a intrat pe geamul unei case iar in casa, se afla o batrana moarta pe un fotoliu cu un shot gun (pusca) in mana. Cred ca fugeau de ceva, acolo mi se pare ca nu mai era civilizatie si fugeau de ceva anume. Un cadru tin minte ca se desfasura in jurul unei sere sau a unei hale in care s au ascuns. Iar in titlul filmului cred ca era cuvantul Angel, sau Angels. Ceva de genul. Cine reuseste din amintirile mele sa desluseasca "misterul" sau are o idee despre film, poate lasa reply aici iar daca il gasesc, rog sa imi lase in privat un IBAN sa ii ofer recompensa
Inseamna mult pentru mine si este un mister care face parte din viata mea. Multumesc

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Carriers se numeste filmul pe care il cauti. Pastreza`ti banii si vizionare placuta happy

| Hoskero explică (pentru WaterDrop):

Iti multumesc frumos. Inseamna mult pentru mine sa aflu asta. Daca vreodata vei avea nevoie de ceva in domeniul IT/olx/firme de curierat, imi lasi un mesaj privat. O seara placuta, multumesc! happy

| Buzi213 a răspuns (pentru WaterDrop):

In sfarsit stiu numele filmului. Si mie imi placea filmul