| SERIALS a întrebat:

Am vazut ratingul serialelor la posturile tv din Romania si am observat ca serialele indiene de pe National TV sunt mai vizionate decit telenovelele de pe acasa tv. Cum credeti DE CE?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai sincera sa fiu eu prefer un serial indian decat o telenovela

| darrio2007 a răspuns:

Serialele indiene sunt introduse mai tarziu decat telenovelele.S-a saturat lumea de ele.

| Veromi321 a răspuns:

Pai in primul rand, la filmele indiene exista: lucruri minunate, decor si peisaje care iti incanta privirea, temele din film sunt diferite de fiecare data si interesante, sunt actori buni. Pe cand la filmele de acasa nu ai ce sa vezi cam mereu sunt aceleasi teme.

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Buna! Miau. Pai sunt mai vizionate caci a venit Starul ala de la Bollwood.Salman Kan (Sau cum s-o pronunta) si poate se asteapta sa vada filmul cu el in Romania. Funda?batting eyelashes