| Driac a întrebat:

Am văzut tot serialul Jurnalele Vampirilor și as vrea sa îl arat și unei prietene dar nu chiar episod după episod. Dacă puteți sa îmi dați episoadele cele mai importante din fiecare sezon ar fi super!

2 răspunsuri:
| Xeanle77 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu faci asta.Nu poti sa dai decat un episod dintr-un sezon, fiindca prietena ta va rata mult din poveste si nu va intelege nimic.

| Chiţu_Andreea_1991 a răspuns:

Hey, sincer nu are rost sa vada decat cate un episod din fiecare sezon, pentru ca nu va intelege absolut nimic. Cel ma bine il vede cap coada, iti spun in calitate de fan Jurnalele Vampirilor