| Madutzza98 a întrebat:

La ce sezon si ce episod a ajuns serialul "Jurnalele vampirilor"?

Răspuns Câştigător
| Blackcookie a răspuns:

La sezonul 5 episodul 22.

6 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Sezonul 5 episodul 22

| Madutzza98 explică (pentru GabrielaIoana):

Imi poti explica cam ce se intampla incepand cu sezonul 3 pana la 5, te rog?! :* ♥

| anonim_4396 a răspuns (pentru Madutzza98):

Hey happy
Pot sa te ajut eu happy
Deci Elena devine vampir (a fost inecata de Rebeca poveste lunga de celaughing ) Deci dupa ce e transformata ea intelege ca are sentimente profunde pentru Damon si ii spune asta lui Stefan. Se despart. Pana in sezonul 5( inclusiv) Damon e cu Elena happy
Hmm. despre Caroline... e cu Taylor, dar in sezonul 4 sau 5 se culca cu Klaus care i-a promis ca nu se va mai apropia de Taylor sau de ea. In sezonul 5 Taylor moare (poveste la fel de lunga)
Jeremy se cupleaza cu Bonnie. Bonnie moare apoi iar invie da' nu mai e vrajitoare ci nu stiu ce dracu de poarta prin care trec cei morti pentru a ajunge pe lumea cealalta.
In sezonul 5 se intimpla ceva ciudat cu lumea cealalta deoarece un Wanderer (nu stiu cum dracul se cheama asta in romana) iese de acolo. Toate spiritele ce se afla pe cealalta lume sunt atrase de nu stiu ce putere stranie. Pe scurt Bonnie e constienta ca daca lume aia se destrama va muri.
Pana la urma ea si Damon mor (mda asta a fost in ultima serie din sez. 5 asa ca nu stiu daca se vor intoarce inapoi sau nu). Cred ca am citit undeva ca, da se vor intoarce happy
Deci cam asta e. Noapte buna :*

| Madutzza98 explică (pentru anonim_4396):

Mersii mult! :*... Sper ca pana la sfarsitul sezonului 6 Elena si Stefan sa fie din nou impreuna puppy dog eyes ♥♥

| anonim_4396 a răspuns (pentru Madutzza98):

Cu placere :* Eu as vrea sa fie cu Damon, da cum se zice fiecare cu ''vampirul lui'' :)) Da' vezi ca mai e un sezon al 7-lea in care vor fi doar 11 serii (ultimele 11).
Si mda de fapt Elena nu va ramane nici Cu Stefan nici cu Damon, pentru ca va fi cu Matt :)) Ia citeste si uh articolul https://www.facebook.com/TheVampireDiariesRo/posts/291194804291601 :)

| AndreeaMaria5627 a răspuns:

Sez. 6 ep1