| silviuono a întrebat:

Am vazut un film acu 5 ani un film cu 2 pletosi care aveau grija de 2 copii daca stiti puteti sa-mi spuneti cum se cheama?

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Aaa, ăla de-acum 5 ani de la 17:32? L-am văzut şi eu... big grin big grin big grin

Dă-ne mai multe detalii, Silviu dragă, cum ar fi măcar un actor, canalul TV, luna difuzării, ce se întâmplă în film, etc...

| asasin2011 a răspuns:

Pai weriorr 2.4 sau psadtv)
:[]---
:[]==[]sadfight)
sadtv)
bee
sadTv)
sadgame)
irati din caraibe

| asasin2011 a răspuns:

Scuze de semne obscene uite wariorr 2 sau 4 sau pirati din caraibe

| silviuono explică:

Pe antena 1 s-a difuzat acu cam 7 8 ani....si avea ca personaje 2 oameni mari solizi care trebuia sa aiba grija de doi pustani care faceau multe prostii...