| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un film acum 15 ani si nu il gasesc nicaieri. Era cu o fetita mica, avea o casuta in curte si prin ea se imprietenise cu niste creaturi (oameni mici) care locuiau sub pamant/sub casa si erau malefici. Stiu ca era o scena cand fratele ei a fost apucat de o creatura de picior dintr-o tufa sau ceva... si se credea ca fetita e schizofrenica, daca imi amintesc bine.
Stie cineva?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încercăm...
Vezi dacă e unul dintre ele: Inhabited (2003), Don't Be Afraid of the Dark (2010), They (2002)