| VikyPtm a întrebat:

Am vazut un film acum 2 ani cred care ar trebui sa aiba mai multe parti asa am inteles din prima parte dar am uitat cum se numeste, povestea era ceva in genul acesta.
Un grup de tineri din america pleaca intr-o mini vacanta in padure, la un momendat observa avioane pe cer i-ar cand se intorc in oras observa ca orasul este invadat de chinezii i-ar apoi imi amintesc ca la sfarsit pleaca din oras parca pe nieste motociclete

Răspuns Câştigător
| NumelePrenumele a răspuns:

Uite pote ii acesta. http://www.cinemagia.ro/filme/red-dawn-42822/