| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un film acum 2 ani pe pro tv cam prin iulie. In film e vorba despre o tipa (roscata cu breton, se imbraca in stil rock: bocanci, stiti voi) care isi vede 3 sau 4 dintre colegii de scoala ( printre care si fiul sefului de politie din orasul respectiv) cum isi arunca intr-o prapastie un alt prieten care era beat (asta se intampla intr-o tabara sau la o petrecere pe langa o padure). Unul dintre tipii care il aruncasera pe ala era pasionat de camerele de filmat si a filmat scena dar intr-un cadru apare si fata.In timp ce urmaresc caseta tipii isi dau seama ca fata i-ar putea da de gol si incep sa o ameninte si sa o urmareasca.Pe parcurs si o prietena de-a ei este implicata(de aici nu-mi mai amintesc prea multe lucruri). Stiu ca tipii aia ii arunca o piatra pe geam cu o foaie in care era amenintata cu moarte. Sper sa stie cineva cum se numeste filmul. Evident dau fundita.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Tell Me No Lies(Witness to Murder)(2007)-Martor la crimă http://www.cinemagia.ro/filme/tell-me-no-lies-martor-la-crima-28704/