| Visatoarea a întrebat:

Deci am vazut un film acum cativa ani.cred ca era thriller dar nu stiu sigur.as vrea sa aflu numele filmului ca as dori mult sa il mai vad inca o data!

In fine actiunea se petrecea in felul urmator: o tipa blonda cu breton de 15-16 ani pe nume Sam x Samantha era la o petrecere a liceului unde ea l-a descoperit pe unul dintre colegii ei--care era si fiul unui politist.impingandu-l pe alt baiat intr-o prapastie... el a murit si de atunci ea era tot timpul amenintata ca sa nu spuna cine l-a ucis, si finalul :tatal care era politist l-a impuscat in mana pe fiul lui pentru ca sa il opreasca sa o omoare pe mama Samanthei.

Va rog, help me! il caut de vreo 2 ani

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Tell Me No Lies(2007)- http://www.imdb.com/title/tt0973842/plotsummary

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Şi eu l-am văzut, dar nu îmi amintesc cum îi zice...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Friday the 13th corespunde aproximativ descrierii tale. Dar acesta e din 2009 deci s-ar putea să cauţi altceva. Eventual partea de dinaintea celui din 2009.
http://www.imdb.com/title/tt0758746/

| marcel_5462 a răspuns:

Iti spun ca Samantha are acum 17 -18 ani, sa vopsit bruneta si nu mai are breton, si... ufff am uitat si eu cum se numeste filmul.