| vεηiη a întrebat:

Am vazut un film cam acum vreo 2-3 ani. Era vorba despre o fata care juca foarte bine fotbal. Ea nu este primita intr-o anumita echipa doar pentru ca este fata. Se deghizeaza intr-un baiat, trece probele eliminatorii si intra in echipa. Pe parcursul filmului, cand ea este intr-un fel de cantonament cum ar veni, ea are drept colegi de camera niste baieti evident. Acestia ii gasesc din intamplare prin lucrurile acesteia niste ob-uri. Fata este oarecum speriata ca va fi data de gol, dar le spune acestora ca ea le foloseste in momentele in care ii sangereaza nasul. Baietii "il" considera "un ciudat" dar urmatoarea zi, fata intra in camera si ii vede pe toti colegii ei de camera cu ob-urile in nas. Ei spunand ca ideea cu ob-urile este chiar una buna, stopeaza sangerarea. Sper ca imi puteti spune numele filmului, deoarece eu asi dori sa-l mai vizionez o data dar nu imi amintesc numele. El a fost difuzat si pe programul Acasa tot acum vreo 2 ani. Multumesc anticipat, acord funda!

5 răspunsuri:
| AlexaS a răspuns:

She's the man cu Amanda Bynes si Channing Tatum
grozav film

| Andreea_7940 a răspuns:

She`s the man.
Scurta descriere:
She's the Man este o comedie cu, despre si pentru tineri. In film apar tot felul de intrigi si incurcaturi, fiecare are un secret sau ceva de ascuns. Cea care provoaca mare parte dintre aceste incurcaturi este o tanara pe nume Viola, care atunci cand descopera ca echipa de fotbal este desfiintata, ia locul fratelui sau geaman in scoala cu internat la care se ducea acesta. Totul se complica in momentul in care ea se indragosteste de Duke, noul coleg de camera, iar de ea se indragosteste Olivia, o fata frumoasa pe care o iubea Duke. In momentul in care apare fratele ei, totul se pare ca se complica si mai tare.

| SomethingNew a răspuns:

She`s the man :X

| mads a răspuns:

She`s the man happy

| Frunza_Florin_1991 a răspuns:

She`s the man :X