| Vali222005 a întrebat:

Va aduceți aminte de un film animat pe cartoon network s-a difuzat acum ceva ani.
Era cu un băiat care intra într-o lume a cărților și purta cu el 3 cărți diferite.
As vrea numele filmului animat

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vai, chiar m-am gandit acum cateva zile la filmul respectiv, dar involuntar. Ma bucur ca ai adus vorba, sa il caut din nou.

Filmul se numeste The Pagemaster (1994) - Stăpânul cărților.
https://www.imdb.com/title/tt0110763/

Tin minte cum cartile se numeau in functie de genul lor, Comedie, Horror si Fantezie (parca).

Vizualizare placuta! ^_^

| Vali222005 explică (pentru DoarBogdan):

Chiar îți mulțumesc!
L am cautat mult timp
Pe imdb pot sa ma uit gratis?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Vali222005):

Cu placere!

Nu, pe IMDB nu te uiti la filme, aceasta este o baza de date, cu unele informatii despre filme, recenzii si lucruri de genul, nu de vazut filme happy

Uite aici: https://deseneledublate.com/desen/stapanul-cartilor-1994-dublat-in-romana/
Numai grija la reclame, sugerez si un AD-Blocker.

| Vali222005 explică (pentru DoarBogdan):

Un site pentru filme cunoști?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Vali222005):

Pai orice este pe internet, orice da la cautare pe Google "filme online HD" big grin

Desigur, daca nu le iei din alte surse piratate (despre care nu o sa zic aici) sau le cumperi.