| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un film... dar nu`i mai retin numele. Sunt cativa ani de atunci.
Tin minte doar ca era un personaj care era invincibil, pur si simplu nu putea fi omorat, pentru ca facuse baie in sange de dragon, pe care il omorase chiar el. Insa in timp ce`si uda corpul cu sange, o frunza i`a cazut pe spate, si acolo a ramas un semn. Era singurul loc in care putea fi omorat. In fine, cineva a aflat despre asta si l-a injunghiat.
Va rog muuuult, daca stie cineva numele filmului, sa`mi spuneti si mie. Fundita primului raspuns corect :d.

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Inelul Nibelungilor happy

2 răspunsuri:
| Ash17 a răspuns:

Multumesc big grin

| PetreConstanta a răspuns:

Ai de gand sa cauti tu unde i-a cazut frunza?