| Lukian a întrebat:

Am vazut un film in urma cu vreo 2-3 ani, nu stiu sigur, care era cu o sperietoare de ciori, si nu il gasesc nicicum. Nu stiu numele filmului, dar mai retin ceva din el.
Filmul incepe intr-un lan de porumb, iar sperietoarea de ciori invie si omoara oameni, intr-o scena apara si un autobuz cu elevi, 2 vanatori care au montat pe masina un fel de sulita de fier. Catre sfarsitul filmului sperietoarea ajunge sa fie atarnata pe un fel de cruce.

Daca stie cineva numele filmului, are o MegaFunda...

Răspuns Câştigător
| Onio a răspuns:

Jeepers Creepers (este o serie intreaga)

Ai aici si scena respectiva :)
http://www.youtube.com/watch?v=nzLq1BoLxQc

4 răspunsuri:
| Иαяʋтσ a răspuns:

Jeepers Peepers 2

| Иαяʋтσ a răspuns:

Skz Jeepers Creepers 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Children of the Corn

| FryBoy a răspuns:

Da Jeepers Creepers e! Superb filmu

Întrebări recente