| Andreeutza_Dragutza a întrebat:

Am vazut un trailer de la Twilight in care Bella e blonda si are un baietel, asta se va in tampla in ultimul film Twilight? fundita

Răspuns Câştigător
| BingBang :D a răspuns:

Nuu!
Ultimul film va fi impartit in 2 parti deoarece romanul este prea mare, cu prea multe eveniment importante.
Bella nu va fi blonda; nu va avea nici baietel.
Filmarile pentru prima parte incep in noiembrie, si va fi lansata pe 18, noiembrie, 2011, iar cealalta, 16, noiembrie, 2012.
In poveste Bella se casatoreste cu Edward, si isi petrec luna de miere pe insula Esme. Bella ramane insarcinata;)), apoi o naste pe Renesmee, fiica ei si a lui edward...
Uite mai mult:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Zori_de_zi_(roman)
funda please?

13 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu e blondă, cel puţin în carte nu e. Şi are o fetiţă nu un băieţel. Baftă!

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Uuummm
o sa aiba o fetita, si o sa se numeasca Renesme, dupa numele mamei lu Bella si mama lu Edward, nu cred ca o sa fie blonda thinking

| Andreeutza_Dragutza explică:

Ms mult pentru raspunsuri!

| Mikiee a răspuns:

Filmul in care ea e blonda se numeste Pe taramul femeilor, cred!

| IrinaAndreea a răspuns:

Nu, Bella ramane mereu asa cum o stim noi, iar in Zori de Zi are o fetita. Acel trailer probabil era unul nu prea reusit, fan-made. big grin

| Lollidella a răspuns:

Nubig grin in urmatorul va fi vampir si cred ca va fi bruneta si va avea o fetita blonda big grin

| MeGhosta a răspuns:

Se va intampla in Twilight Zori de Zi [ceva de genu`. Unde ei se casatoresc etc.:*]day dreaming

| Nirvana a răspuns:

Trairer-ul care probabil l-ai vazut tu era de pe youtube nu? Eu am inteles ca inainte de al alege pe Rob sa il joace pe Edward Cullen trebuia sa joace un alt tip pe care l-a ales Stephenie Meyer si cred ca s-au filmat cateva scene. Daca te uiti la mai multe trailere ai sa vezi ca sunt cateva diferente. Bella nu va fi nici blonda, nici nu va avea un baietel. Si acel trailer care l-ai vazut la Zori de zi este facut de un fan. Adica a luat filmari din alt film si le-a pus cap la cap ca sa coincida putin cu filmul.

| mariposa azul a răspuns:

Eu am citit cartea...intradevar bella si edward vor avea un copil isi vor petrece luna de miere pe o insula si bella va deveni vampir...

| RsDeea a răspuns:

Ea v-a avea o fetita. Dar cand va fi insarcinata Bella fetita fiind vampir ii va suge sangele iar singurul lucru care o poate salva pe Bella e ca ea sa devina vampir altfel v-a muri dar va fi muscata de Edward intr-un final.
http://i40.tinypic.com/2nip1eu.jpg

| Slavian a răspuns:

Asa se spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce face?

| MelissaGreenEyes a răspuns:

Daca nu ai citit cartile ...nu ai cum sa sty
baieteleul este bebe din visul ei, este semivampir
dar bella nu are baiat ci fata. o cheama reneesme
abia astept zori de zi love struck