| Masteruuuz a întrebat:

Am o serie de intrebari despre noul film din Twilight
1)Cu cine ati vrea sa fie Bella cu Edward sau cu Jacob?(eu unul cu jacob)
2)Credeti ca Bella va avea un copil cu Edward?(eu asa am vazut o secventa in trailer)
3)Edward si cu Jacob se vor intelege pana la urama?(eu asa sper)
4)Credeti ca va fi AP,+12,+15,+18?
5)Vor mai scoate un film dupa acesta?(sper ca da)

11 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1. Cu Edward.
2. Da, Bella va avea un copil cu Edward.
3. Da, pana la urma se vor intelege cat de cat.

4. Cred ca va fi AP.
5. Si eu as vrea sa mai scoata un film dupa "Twilight Saga Breaking Dawn", dar cred ca a doua parte din film va fi ultima.

| PrecioussGirl a răspuns:

1. cu edward love strucklove struck
2. da o sa ramana insarcinata love struck. o sa fie fetita si o va kema renesmee si va fi jumatate om jumatate vampir.
3. din kate imi aduc aminte din carte nu thinking
4. nu stiu... eu am 16 ani si szper sa pot sa-l vad :-s
5. pei ultimul film zori de zi va fi impartit in 2 parti ca sa zic asa.
prima parte apare in 2011 in noiembrie si a2a parte in 2012. happy

| CompleteAndUtter a răspuns:

1. Cu Edward, deoarece el o iubeste mai mult si nu e egoist ca Jacob
2.Da, sigur va avea pentru ca am vazut o poza a fetitei lor
3. Poate se vor mai certa, dar sigur vor ramane impreuna
4.Probabil ca +12 thinking
5. Posibil, depinde cum se termina acesta, adica daca mai au vreo idee pentru urmatorul :d

| DreamAutopsy a răspuns:

1. Jacob
2.Da o sa aiba o fata
3.Da
4. Am citit cartea si e cam erotica rolling on the floor
5.Probabil

Am citit cartea si fetita bellei si a lui Edward o sa creasca f repede si o sa fie cu Jacob.

| Pinkyx a răspuns:

Am cartea iar Bella va ramane cu Edward, si va naste un copil ^^ laughing

| Galaxy2321 a răspuns:

Buna am citit anul trecut twilight breaking dawn si Bella se casatoreste cu Edward, pleca in luna de miere si ea ramane insarcinata. Doresc sa tina ascunsa sarcina de Voltaire si Tatal Bellei. Copilul, de fapt fetita, e o ea este foarte rea sa spun asa, iar ce crezi ca mananca copilul, sange, asa ca Bella este nevoita sa bea pahar dupa pahar de sange pentru asi potoli fiica. La un moment dat Bella face un infarct, iar tatal lui Edward scoate copilu, vazand ca Bella nu`si mai revine, nu mai tin minte bine ii injecteaza sau o musca indroducandu`i venin, transformand`o in vampir. Intrega familie de vampiri dar si altii din intreaga lume, prieteni sunt chemati in oras pentru a pazi familia de voltaire, iar Jackob si lupii lui fac o intelegere cu vampirii si sunt nevoiti sa pazeasca imprejurimile casei... to be continued! tongue

| Rose123 a răspuns:

1. Cu Edward
2. Da
3. Da
4. Cred ca +15
5. Nu stiu, asa sper

| CrisuBr a răspuns:

1)Cu edward :X2)da va avea un copil care va fi pe jumatete vampir3)nu se vor intelege(apropo va avea un copil cu edward lol)4)AP5)da

| catalina_2560 a răspuns:

Pai 1)mie imi place cum ii sta cu Edward
2)da vor avea o fetita si o chema va Renesmee Carlie Cullen
3)nu stiu daca se vor intelege...big grin
4)cred ca va fi ca si pana acum.thinking
5)pai Breaking Down va fi in 2 parti...una anul asta si partea 2 la anul happy

| Cristina7903 a răspuns:

1.cu Edward.love struck
2. va avea un copil (am citit cartea ) care va fi pe jumatate vampir
3.da se vor intelege
4.+12
5.da happy

| Missha a răspuns:

1.CU Edward sigur asta se vede din trailer asta raspunde si la a 2.Va fi AP sau +15.+18 sigur nu.Eu sper ca da dar nu se stie.nu stiu ce subiect vor mai avea, deja va fi a 4 parte a 5 nu stiu.Sa speram.winking