| anonim_4396 a întrebat:

,,Amurg "sau,,Jurnalele Vampirilor"? Mie mi se pare ca actorii din,,Jurnalele Vampirilor" știu sa joace mult mai bine decât cei din,, Amurg"! Plus ca de cele mai multe ori serialele conturează personajele mai bine decât filmele! Voi ce părere aveți?

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Unul e serial, altul serie de filme.Mi-au plăcut ambele.
Serialele conturează mai bine personajele pentru că au la dispoziție zeci, sute de ore, pe când un film trebuie să surprindă totul în 2 ore.Actorii din amurg sunt actori mult mai renumiți decât cei din TVD, dar au jucat destul de bine toți.