| JasonMcCann a întrebat:

Anca si Vlad din Pariu cu viata vor ramane impreuna? Daca nu Anca cu cine va ramane si Vlad cu cine?

7 răspunsuri:
| pisymik a răspuns:

Eu am fost 1 data pe platouri si am vazut ce se va intampla...dar este secret numai eu stiu si nu am voie sa spun ca se strica suspansul dar stati calmi......Veti vedea si singuri!

| MiruuuNaa a răspuns:

Ţi se pare cumva că suntem clarvăzători?

Terminaţi fraţilor cu întrebările astea tâmpite. Sunteţi penibili happy

| JasonMcCann explică (pentru MiruuuNaa):

In primul rand nu este o intrebare tampita. Si in al doilea rand, pentru ce ar trebui sa fii clarvazator? Pe Facebook se afla mai de toate, mai exista si Voyo, daca ai auzit de el. Asa ca comenteaza aiurea in alta parte!

| MiruuuNaa a răspuns (pentru JasonMcCann):

laughing Doamne iartă-mă.

| LaYeR a răspuns:

Nu se stie, asta e farmecul serialului: Suspansul, desi eu cred ca se vor face gelosi unul pe altul, Andrei se bate cu Vlad si iese un scandal de zile mari intre toti

| ExpertInLove a răspuns:

E posibil sa se impace dupa ce vor vorbi desi nu sunt sigura. Daca nu vor mai fi ei 2 impreuna ceva timp vor ramane singuri pentru a trece peste.

| Sevenfold a răspuns:

Imi place intrebarea ta happy. E chiar locu' potrivit unde s-o posteziwinking.