| Vichtory a întrebat:

Andrei din pariu cu viata va vedea?

Răspuns Câştigător
| Aleeeecs a răspuns:

Nu stiu.cred dar daca nu ar mai vedea ce s-ar intampla cu serialul? intrebare retorica.eu cred ca ii va reveni din nou vederea ca alt fel nu ar mai avea rost serialul. funda? sunt prima

2 răspunsuri:
| GummyBear05 a răspuns:

Ma uit la pcv pentru ca imi plac cantecele dar e o telenovele iar andrei e personajul principal o sa se termine ft frumos cu impacari dulcegarii in 3-4 episoade o sa-si revina fara grijahappy

| HellGirl0 a răspuns:

Normal. straight face Doar e unul din personajele principale.