| kissdeea1999 a întrebat:

In Pariu Cu Viata Andrei moare sau nu?

Răspuns Câştigător
| iiPikachu a răspuns:

DA.avand in vedere ca la sfarsitul episodului au aratat secvente in care Ioana plange si Mos Craciun cica o duce in alta lume unde toti is diferiti =]] deci.DA

13 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Nu,nu moare ca il v-a ajuta Ioana.

| SellyDemmzy a răspuns:

Acolo ai vazut ca arata dar nu stie nimeni ce se intampla in urmatoarele...

| jessie33 a răspuns:

Da. Andrei moare dar in sezonul 2 totul o sa se intample in lumea Ioanei.

| PsychoDreamer a răspuns (pentru jessie33):

Daaaaaaaaa? tragic;(

| daηă a răspuns:

Pai am vazut o reclama in care il arata pe Andrei aproape mort. Apoi am vazut-o pe Ioana la Mos Craciun si ea i-a spus ca isi doreste ca ea si Andrei sa nu fi fost schimbati la nastere. Apoi asta se si intampla.

Raspuns final: Nu moare laughing

| PsychoDreamer a răspuns:

Nu mai moare el, ca avea sa se termine si serialul, dar a fost anuntat sezonul 2. Totul va fi ok, te asigur))

| veronica3513 a răspuns:

Nuu moare

| corsoandrei a răspuns:

Iti dai seama ca nu o sa moara ca altfel era gata telenovelatongue funda?

| copiluldinmine a răspuns:

Sigur nu moare! e personajul principal eu cred ca ioana adorme si viseaza chestia cu mos Craciun si cand da masina peste Andrei in visul ioanei i-a se trezeste si ii gaseste o inima face transplantul de inima si asa e episodul special de craciun
pa, pa

| annemarrie74 a răspuns:

E personaj principal. nu moare straight face

| SeLeNa2001231 a răspuns:

Nu moare au fost secvente poate ii da cineva o inima sau nu stiu dar arata secvente pentru episodul special de Craciun deci nu moare

| Isabele a răspuns:

Sigur ca nu moare, eu din episodul care cred ca va fi de Craciun am vazut ca isi revine. Oricum este personaj principal si nu are cum sa moara.

| Nimiiccc a răspuns:

Nu moare pentru ca este rolul principal. posibil cineva ii va da o inima noua sau el cu ioana va fi intr-o alta lumeebig grin.asa a aratat la tv:d. oricum ce rost are sa se afle de acum daca` moare sau nu.nu ar mai avea nici un farmec filmuu; x