| Emmmiii a întrebat:

Anime/Anime-urile preferate? ^.^ so?

Răspuns Câştigător
| DavidDj a răspuns:

Mie imi place foarte mult Naruto.Pana acum am vazut toate episoadele cand este mic si cand este mare sunt inca in creatie, precum si cele 7 filme.

5 răspunsuri:
| TheVampireDiaries a răspuns:

Naruto!

| Robert_2986 a răspuns:

Death Note, Darker than black, Yu Yu Hackusho, xxxHolic, Hellsing, Naruto...si cam atat tongue

| bboy a răspuns:

Dragon ball z! cele mai tari desenewinking

| YoYoHina a răspuns:

Naruto shippuuden (doamne abia astept 2012:X),DN Angel,Vampire knight, Hellsing, hell girlthinking si bineinteleg Elfen Liedtongue

| CoStYn33L a răspuns:

Mie imi place Casshern Sins, Naruto, Dragon Ball. Toate astea le-am vazut de pe siteul asta http://www.desenele-noastre.ro