| ReignForest a întrebat:

Anu trecut pe Disney + găseam un serial(care avea doar sezonul 1), am vrut să văd dacă s-a adăugat și sezonul 2, dar nu mai găsesc deloc serialul. De ce?

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Deoarece platformele de streaming oferă, mai nou, conținut cu porția, te miri ce globalizare, când de fapt conținutul se oferă pe regiuni.
Din cate am auzit, nici cele mai bune vpn-uri nu mai sunt acum de ajutor.Nu știu să îți zic daca e sau nu așa, dar cert e că plătești mult pentru nimic, pentru că au prins gustul banilor și prostimea se mulțumește cu puțin.
Cam asta e adevărul platformelor de streaming.

| MihaiMB a răspuns:

Eu cred că se întâmplă la fel ca la Netflix, eu înainte ma mă uitam la anumite seriale și după vedeam că nu mai pot să le văd. După ce am căutat pe net, am găsit răspunsul că acel serial nu mai apare. Din ce motiv? Nu am stat să citesc exact, dar nu din cauza unor defecțiuni tehnice din ce țin eu minte ci că ar fi fost efectiv retras de acolo.