| Sndy251995 a întrebat:

Bună, am o întrebare în special pentru fanii serialului "Jurnalele vampirilor". Am urmărit cu drag acest serial dar și The Originals sau Legacies. As vrea o continuare de la serialul meu favorit chiar dacă au trecut atâția ani de când l-am văzut. Știu ca sunt cărți. În ele găsesc o continuare de la sezonul 8 al acestui serial?

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Se face sezonul 9 Deci așteaptă.

| CerealaCuOchi a răspuns:

Cartile sun super diferite de serial, chiar daca nu sunt continuarea lui o sa dai de multe alte intamplari care nu au fost ecranizate

| TAMARA2007 a răspuns:

Nu exista o continuare