| ilinca98 a întrebat:

Anul trecut pe prima a fost un film despre o familie care s-a mutat intr-o noua casa. acolo fetita lor vedea o fantoma cu care s-a "imprietenit" care l-a sfarsitul filmului o indemna la moarte ca sa sufere ca ea ca fantoma care mi se pare ca a fost ucisa de parintii ei pe la vreo 10 ani cam asa. stie cineva cum se numeste?
P. S. FUNDA

2 răspunsuri:
| Lala a răspuns:

Nu stiu daca e cel la care te referi, dar povestea seamana destul de mult cu cea a filmului The Messengers, unde doua surori care s-au mutat cu familia intr-o casa noua trec printr-o adevarata "aventura" impreuna. Mentionez ca actrita principala este Kristen Stewart;))
http://www.imdb.com/title/tt0425430/

| ilinca98 explică:

Nu e the messengers