| Petruţa98 a întrebat:

: Odata pe Prima TV a fost un film de groaza cu o fetita morta si in casa in care ea a murit s-a mutat o familie. Fantoma fetei sa imprietenit cu fetita care s-a mutat acolo convigando ca este prietenul ei imaginar. La sfrsit fantoma o indeamna pe fetita sa se sinucida dar nu reuseste! Imi puteti spune cum se numeste filmul? FUnda!

1 răspuns:
| lllalyylaurrra a răspuns:

Hmmmm... nu stiu sigur.dar am vazut si eu un film asemanator.parca se numea SINISTER.succes!