| paduqiu a întrebat:

Aproximativ cate filme au fost creeate intre anii 1999-2012 de catre Warner Bros? Imi amintesc de un film pe care l-am vazut si as vrea sa-l revad. Nu imi prea mai amintesc multe detalii, dar, in special, imi amintesc de acea intoducere veche (cu un hangar sau ceva) si de inca o scena dar nimic mai limpede decat asta. Vreau sa stiu daca are macar rost sa caut prin atatea filme.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Descrie toate detaliile pe care ti le amintești din film. Spui că nu multe, dar măcar atâtea câte îți amintesti (nu ai zis decât de un hangar). Ce subiect avea filmul, ce urmărea? Era dramă, dragoste, război?

| Dintrebare a răspuns:

Aproximativ 600 de filme intre anii care te intereseaza pe tine. Si aproximativ 7000 in total (din 1920 incoace). Da vezi ca gasesti pe google lista cu toate filmele facute de ei. Poate iti suna cunoscut dupa nume filmul pe care il cauti.