| wolder a întrebat:

O parere despre PRISONERS (2013)? Cum e filmul, chiar merita?

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Un film reușit, începe precum moartea căprioarei și pănă la urmă prea multe victime nu sunt.Subiectul ok, dar nu poți spune că este de un suspans acut sau prea tensionat, ci mai degrabă fără sfârșit, în sensul că este prea detaliat.Pe la faza cu șerpii și lucrurile acelor copii era chiar să renunț, aș fi regretat pentru că finalul mi-a plăcut cel mai mult.

| JustAMoment1 a răspuns:

Buna!
Filmul e chiar bun, dar aici depinde de ce gen de film iti place. Mie una mi-a placut si daca il vizionezi, sper sa iti placa. happy