| daniela281 a întrebat:

As dori niste filme despre detectivi sau seriale(numai ca am vazut aproape toate serialele) Filme despre rezolvarea unor crime sau ceva de genul asta.Multumesc! Va rog sa scriti si site-ul unde il pot vedea cu subtitrare in romana.
PStongueentru cele mai reusite raspunsuri=Funda

7 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

CSI, NCIS, Bones, Cold Case, Law & Order, Castel, Rizzoli and Isles, Criminal Minds, Elementary si Sherlock(ambele seriale sunt adaptari ale lui Sherlock), etc.happy

| ReiVaN a răspuns:

Shuter Island, The Deaparted, si cel mai bun film in domeniu : Se7en.
Poti daca iti plac filmele mai vechi orice e de Alfred Hitchcook.

| resemnat a răspuns:

The departed
hollywood homicide

| valentin123 a răspuns:

CSI -NY
Shuter Island
Sherlock holmes
Sau
Aventurile lui sherlock holmes

| kittyBast a răspuns:

Daca ai vazut toate seriile CSI -NY, los angeles, miami si NCSI incearca poate the mentalist sau seriale italiene ca sunt o gramada cu din astea politiste

| TCristi a răspuns:

Criminal Minds - Serial TV (2005)
E un serial foarte bun, cu siguranta o sa te captiveze. Il poti vedea pe siteul serialepenet

Dexter - Serial TV (2006)
Acesta e serialul meu favorit, nu e vorba de rezolvarea crimelor, ci taman invers, serialul il are in prim plan pe Dexter Morgan, care e un angajat model al laboratorului criminalistic al politiei din Miami, dar acesta este de fapt un criminal in serie. Imposibil sa nu iti placa, serialul are nota 9.1 pe imdb. Il poti vedea pe siteul serialepenet

| Sorin1987 a răspuns:

Shuter Island. Siteul nu stiu ca l-am vazut la un prieten il avea downloadat