| Zulzon a întrebat:

As dori sa cer o parere despre anime-ul,, Fairy Tail". Cum este din punct de vedere al actiunii, al interactiunii dintre personaje si mai ales din punct de vedere al povestii. Si personajele sunt dezvoltate bine? Si un ultim lucru, avem cumva idile intre personaje? Un baiat caruia ii place o fata sau vice-versa? Si daca sunt doar spuneti ca da va rog si nu faceti spoil. Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| FairyTailFan a răspuns:

Fairy Tail este unul dintre anime-urile mele favorite.Cuprinde actiune aproape in fiecare episod.Este plin de magie si este si foarte amuzant.Actiunea se bazeaza in mare parte pe lupte intre ghilde si magicieni (fiecare cu puterea sa deci niciodata nu stii la ce sa te astepti).Cat despre idile nu prea sunt decat prietenii foarte apropiate dar cred ca vor aparea (momentan nu prea sunt).Iti recomand acest anime si crede-ma ca te va captiva din primul episod big grin Sper ca te-am ajut happy

1 răspuns:
| FairyTailFan a răspuns:

Funda?