| Hydrogenic a întrebat:

Salut, Care sunt personajele voastre preferate din anime-ul Fairy Tail? Daca puteti as dori sa spuneti si ce va place la acele personaje. Mie imi plac Natsu Dragneel, Zeref Dragneel si Mystogan.

Răspuns Câştigător
| ZZZZ554 a răspuns:

Mie imi place de:1. Lucy pentru ca este o singura fata din ghilda care are spirite celeste si cand cineva o enerveaza siti ca o sa urmeze o parte amuzanta
2. Natsu este un baiat ce-si cauta tatal dragon si ce imi place la el este ca nici o data nu se da batut.Am fost foarte surprinsa cand am aflat ca Zeref este fratele lui.Eu cred ca Natsu a place pe Lucy.Se vedee!
3. Imi place de Gray ca mereu se dezbraca si nusi da seama.Si Juvia ca mereu este cu Gray si cand apare Leon amandoi se bat pentru ea.Pot spune ca Gray, Juvia si Leon sunt pe locul 3.
4:Erza imi place cand isi schimba armurile si cand este furioasa si se sperie toata lumea de ea.
5:Spiritele Celeste ca fiecare este amuzanta in felul ei.Mai ales Aqauries.
6:Happy imi place cand zice:AYE AYE Sir!
Cam acestea imi plac si sunt bucuroasa ca gasesc pe vineva care ii place Fairy Tail!
Funda?

| Hydrogenic explică (pentru ZZZZ554):

Ca Natsu o place pe Lucy sunt perfect de acord cu tine.Eu am fost fericit sa aflu ca Zeref este fratele lui Natsu big grin. Zeref nu este rau ci doar poarta un blestem care il face sa omoare oameni.El nu este fericit sa vada un om murind.Chiar nu stiu de ce dar cand il vad pe Zeref in anime mereu ma intreb ce va face si daca ii va spune la Natsu ca el este fratele sau mai mare big grin.

| ZZZZ554 a răspuns (pentru Hydrogenic):

Este pacat ca am vazut manga deci stiu ce se va intampla dar daca ai vazut si tu manga atunci stii ce se va intampla dupa ce se va termina lupta lor cu cei din tartarous si daca se va mai reuni ghilda. Daca nu ai vazut manga atunci nu vreau sati stric distractia spunand ce se va intampla in continuare

| Hydrogenic explică (pentru ZZZZ554):

Nu,nu am vazut manga, insa am citit pe wiki despre Zeref pentru ca imi place acel personaj si am vrut sa stiu mai multe despre el.

| ZZZZ554 a răspuns (pentru Hydrogenic):

Si eu am citit despre Zeref cand am auzit ca este frate cu Natsu.

| Hydrogenic explică (pentru ZZZZ554):

Eu am citit aproape tot ce scria pe wiki despre Zeref, mi-au mai ramas cateva randuri despre Deliora.

6 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

Buna!
O sa fac un top 5 al meu.
5. Future Rogue
4. Erza
3. Jellal
2. Minerva
1. Hades