| Aleeeka a întrebat:

Aş dori şi eu nişte recomandări de seriale. Am văzut: The Vampire Diaries, Pretty Little Liars, The Secret Circle, Supernatural, Gossip Girl, The Lying Game, 90210, Glee şi aş dori ceva în genul acestora. Mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alexia222 a răspuns:

Buna!
One tree Hill(e super) sau de exemplu romanesti Pariu cu viata e cel mai tare film romanesc cu adolescenti:*Funda?

3 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Terra Nova
Blood Ties
Fallen
Greys Anatomy
Lost Girl
Once upon a time
One Tree Hill
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
Teen Wolf
Being Human US
The Nine Lives of Chloe King
The Gates
True Blood

| lonley1heart a răspuns:

Eu ti-as propune Merlin e un serial super chiar daca nu pare de la primul episod, sau ai mai putea urmari Lie to me, cele 9 vieti ale lui Khloe King, new girl sau 10 lucruri pe care le urasc la tine.

| adaManiladaM a răspuns:

Unul foarte dragut mi se pare Once upon a time :X, sau :
-Angels In America
-Birds Of Prey
-Demons
-Vampire High
-Being Human
-Kindred: The Embraced
-Blade
- Moonlight