| 6cai a întrebat:

As dori si eu o lista cu filme care le-ati vazut voi, cat mai multe daca se poate, in general filme comedie, SF si/sau actiune, gen: Bad Boys, How High... FUNDA pentru cele mai bune filme happy, si cele mai multe. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

My sassy girl,The girl next door, Interview with a vampire, Devil's Diary

2 răspunsuri:
| Naty_8887 a răspuns:

сумерки,ПОБЕГ! (PRISON BREAK),LOST,Crima si pedeapsa,Imbatabili,,van helsing,Fatal Contact,Sacrifice,Transporter, Teh man from nowhere, The eagle...

| anca_7889 a răspuns:

Www.cinemaxx.com ce filme vrei dor cele aprute pe dvd