| andra4u a întrebat:

As dori si eu TOP 5 filme care merita vazute.

Răspuns Câştigător
| Ciudatsell a răspuns:

Mai jos am selectat 10 dintre cele mai tari filme comedie pe care le poti urmari intr-o zi plictisitoare.
Coming To America – Un print vine in America pentru a duce o viata normala si pentru a-si gasi fata visurilor, fata care sa-l vrea pentru ceea ce este nu pentru banii lui!
The Girl Next Door – Exact ceea ce spune si titlul, povestea de iubire dintre un baiat de liceu si fata care s-a mutat in vecini, fata care nu este chiar ceea ce pare …
Wedding Crashers – Doi prieteni foarte buni care obisnuiau sa mearga la nunti neinvitati se indragaostesc fara sa isi dea seama de doua surori.
Happy Gilmore – Povestea unui om obisnuit cu trasaturi putin cam salbatice, care ajunge mare vedeta de golf.
Dumb and Dumber – Tanatalaul si Gogomanul – Titlul spune tot despre aceasta comedie
Big Fat Liar – Un baiat mincinos, care incearca sa se dovedeasca demn de incredere in ochii parintilor.
The Prince and Me – O fata din America se indragosteste de un tanar din Danemarca, care urmeaza sa fie printul Danemarcei. Poveste similara cu cea din "Coming to America", doar ca timpurile sunt mai moderne.
Tommy Boy – Tatal lui Tommy, un baiat grasut, care abia a luat examenul, moare iar lui ii ramane responsabilitatea de a duce mai departe afacerile familiei.
50 First Dates - Un baiat dragut din Hawaii, obisnuit sa cucereasca turiste, se indragosteste de o localnica, care a avut un accident si uita tot ce i se intampla in ziua anterioara.
Alvin and the chipmunks – Trei veverite, care prin talentul lor muzical ajung vedete. Un film comedie in genul Ratatouille sau Enchanted.
Eu ti-am ales 10 care eu una le ador! Sper sa-ti placa :*.

7 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

1. Remember me[drama]
2. The uninvited[de groaza]
3. Vampire suck[comedie]
4. Orphan [de groaza]
5. Twilight [banuiesc ca l-ai vazut]

| Melody a răspuns:

Phantom Of the opera(2004)
It's a Wonderful Life
Schindler's List
The Pianist
Gandhi

Primele care mi-au venit in minte. Sunt filme foarte bune, dar depinde de gusturile fiecaruia. happy

| Gufiii a răspuns:

1.Norbit
2Titanic
3.Pe aripile vantului
4. love story
5. spionul din vecini
sunt frumoasa

funda?
puppy dog eyes

| Vanyum a răspuns:

Pararea mea :
1. The Mechanic
2. Gulliver's Travels
3. Little Fockers
4. Green Hornet
5. Jackass 3d

| cornel2121 a răspuns:

Salvati soldatul Ryan(Saving Private Ryan)
Nasul (The Godfather)
Seria Stapanul Inelelor (The Lord of the Rings)
Seria Razboiul Stelelor (Star Wars)

| anonim_9572 a răspuns:

1.Remember the walk 2. Letters to juliet 3. When in rome 4.American pie 5. Love and anothers drugs