| andradamatei a întrebat:

As dori sa-mi recomandati niste filme/seriale care merita vazute si cine stie si niste carti care chiar v-au impresionat. Funda la cele mai multe si bune. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| shawol a răspuns:

Filme: Twilight, The Vampire Diares, Harry Potter, Supernatural, True Blood, Piratii din Caraibe
Carti: Twilight, The Vampire Diares, Noua si scurta viata a lui Bree Tanner, Misterioasa Societate Benedict
Sper ca ti plac astea :*

| shawol a răspuns (pentru shawol):

+Filme/Seriale: Gossip Girl, Anatomia lui Grey... Funda? :X

6 răspunsuri:
| Alexalice10 a răspuns:

Carti: academia vampirilor, jurnalele vampirilor, twilight, vampiratii, seria fallen, vampirii Sudului, cronicile wardstone, tunele, cronicile lumii pamantene,, cartea timpului, septimus
heap, invocarea, revelatia, ingerul mecanic, simbolul pierdut,
codul lui da vinci, ingeri si demoni...cam atât imi amintesc pe
moment

Seriale:pretty little liars, ghost whispere, switched at birth,
dexter, True bood, gray's anatomy

Dacă vrei sa vezi seriale multe intra pe vplay si gasesti sute de seriale. Trebuie doar sa îți faci cont.
Si carti, dacă vrei mai multe sau detalii intra pe siteul Editurii Corint leda sau rao
Sper sa te ajute
Funda?

| With0utName a răspuns:

Filme:
A walk to remember - drama, dragoste
If only - drama, dragoste
When a stranger calls - suspans, mister
Taken - actiune
Saw - groaza, psihologic
The hills have eyes - groaza
Guess who - comedie romantica
Orphan - mister, groaza, drama
The ugly truth - comedie romantica
The butterfly effect - suspans, psihologic, mister
House of wax - groaza, mister
Rob-b-hood - comedie
The proposal - comedie romantica
Fightplan - psihologic, mister
Wrong turn - groaza
Cellular - actiune
The phone booth - drama, crima, thriller
Awake - drama
The eye - groaza
Mirrors - groaza
The ruins - groaza, thriller
The stepfather - groaza, psihologic, mister
Frozen - drama
Unstoppable - actiune, drama
Case 39 - groaza, psihologic, mister
Seriale:
Gossip girl
Grey's anatomy
The vampire diaries

| tamtamtam a răspuns:

The usual suspects e un film bun

| TerosistJocker a răspuns:

Ca seria lati recomand prison breaks iar ca si carte...

| Georgiannna a răspuns:

Filme: You Again
Seriale: The Vampire Diaries =p~, True Blood(chiar daca in primele 4-5 episoade arata scene mai... de cei peste 18 ani big grin, dar intr-un final se dovedeste a fii =p~), Twilight, Gossip Girl, Ghost whisperer.
Carti: singura care mi-a placutblushing : Mara love struck funda?batting eyelashes