| Iriiiii a întrebat:

As dori un rezumat si o parere personala despre filmul "Remember me".
nu am gasit nimic pe net in limba romana tongue
si as vrea sa stiu si eu parerea voastra despre acest film :X
mersi.

3 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Mi-a placut foarte mult filmul si am si plans. Este vorba despre fata unui politist care se indragosteste de un baiat rebel, Tyler, care este fiul unui om de afaceri foarte bogat, dar nu este intr-o relatie foarte buna cu tatal lui. El are o sora mai mica foarte talentata la desen, care a avut o expozitie, dar tatal ei nu a venit. Tyler s-a certat cu tatal lui din aceasta cauza, iar cand l-a chemat la biroul lui sa isi ceara scuze (biroul era intr-un turn din "Cele 3 Turnuri Gemene), acesta a explodat, iar Tyler se afla in el si a murit.

| alecs91 a răspuns:

Nu mi-a placut deloc

| dennnnnnisa a răspuns:

"cele 3 turnuri gemene" rolling on the floor)