| anonim_4396 a întrebat:

As vrea cat mai multe filme in stilul Stuck in love. M-am uitat in mai multe locuri si nu am gasit ceea ce am dorit. Sa fie cu adolescenti, bineinteles, si sa fie in genul romantic.
Dau funda. phbbbbt Preferabil vazute de voi :c

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Perks Of Being A Wallflower (2013),The Art Of Getting By (2011),The Last Keepers (2013),Angus, Thongs And Perfect Snogging (2008),LOL (2012),The Spectacular Now (2013),Pitch Perfect (2012),The First Time (2012)

| miss1elisa a răspuns:

Love actually,
The Holiday,
Valentine's day,(mi-a placut dar e cam plictisitor in unele locuri)
New Year's Eve,
People Like Us.
LOL (e super filmul,, poti incepe cu el)
Vizionare Placuta!