| ladydaianne a întrebat:

Idei de filme? Preferabil văzute de voi. Nu contează genul, dar să aibă și ceva romantic pe acolo.

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Buna.

Uite cateva filme.

Ruby Sparks
The Descendants
Argo
Safety Not Guaranteed
Zero Dark Thirty
The Perks Of Being A Wallflower
Definitely, Maybe
Seeking A Friend For The End Of The World
Young Adult
Happythankyoumoreplease
Daydream Nation
The Art Of Getting By
Tiny Furniture
50/50
Moonrise Kingdom
Seven Psychopaths
Crazy, Stupid, Love.

Vizionare Placuta.happy

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Now Is Good
Safe Haven
Beautiful Creatures
Upside Down
The Perks Of Being A Wallflower
The Last Song
LOL
Rock Of Ages
Pitch Perfect
The First Time
Dear John
Never Let Me Go

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui după criteriile şi preferinţele tale, să cauţi şi să-ţi alegi. E puţin probabil ca ce mi-a plăcut mie, să-ţi placă şi ţie. Eu, una, când îmi recomandă cineva un film, mă inhib şi sigur nu o să-mi placă recomandarea. Acu' nu ştiu de tine.

| Andrush98 a răspuns:

Iti recomand teen wolf si jurnalele vampirilor(seriale)iar filme mumia, sange si ciocolata, jocurile foamei si cam atatea mi-au vent in minte acum, sper sa-ti placa