| SNAKECOM a întrebat:

As vrea niste filmulete triste cu muzica pe fundal cu drame de adolescent. Fundita happy

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Iar noi sa fim acolo cu un cutit sa iti taiem venele... Iesiti mai copii din starea asta vegetativa si iubiti lumina, nu lumea ascunsa. Drame? Nu avem noi in jurul nostru destule drame? Ne mai trebuiesc altele? Te intreb... Eu stiu ca adolescenta e o varsta cand totul pare dramatic, dar poate va treziti intr-o zi si realizati care sunt adevaratele cazne ale vietii.

| SNAKECOM explică (pentru ywar):

Ce te oftici asa? Nu ma refeream la filme de dragoste sau ect...Eu m-am referit la acele filme cu caze reale si nu sub foarma de film sub forma de drama

| Mariiiiiiiii a răspuns:

A Walk to Remember, The Notebook, Sweet November, Autumn in New York, Dying Young, Untamed Heart, The Last Place on Earth, My Life, Love Story, City of Angels, Legends of the Fall, Ghost, Forever Young, Atonement, Tristan+Isolde, Romeo and Juliet(1968)