| lAnne a întrebat:

As vrea sa îmi spuneți ce seriale preferate sau care v.au plăcut mult ați văzut? Eu m.am uitat de curând la prison break și mi.a plăcut foarte mult, as mai vrea sa încep un serial tot asa de fain.

Răspuns Câştigător
| Adii91 a răspuns:

Person of Interest
The Walking Dead
Breaking Bad
Friday Night Lights
Better Call Saul

Sau daca preferi miniseriile, True Detective 1 &2, Fargo

As recomanda si Generation Kill, Band of Brothers si The Pacific, dar esti fatuca si nu cred ca sunt pe unda ta de interes laughing

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad, Lost, House M.D., Modern family, The Killing, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Homeland, True Detective, Lie to me, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss, Black Box, Banshee, Elementary...

| MenInShadow a răspuns:

N-am vazut prison break dar ce mi-a placut a fost House, Lie to Me, Breaking Bad, si acum ma uit la Elementary.

| 愛日本 a răspuns:

Game of thrones
Reign

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cele mai bune (Parerea mea ) big grin
Supernatural
The 100
Gossip Girl
Pretty Little Liars
CSI : New York
Castle
The Secret Circle
Teen Wolf
Sons of Anarchy
Grimm
Beauty and the Beast
NCIS : Los Angeles
Alerta Cobra
Skins UK

| Kettolix a răspuns:

The Walking Death si American Horror Story(1, 2,3, 4- toate au aceeasi actori, dar joaca alte roluri, sezoanele nu se leaga intre ele), Sherlock sunt preferatele mele.

| Thisisnotme a răspuns:

Gossip Girl, The Vampire Diarys, The Secret Circle

| Adii91 a răspuns:

Breaking Bad cred ca se pliaza la orice cerinte/criterii...trebuie sa-l vezi neaparat laughing

In rest, ce genuri preferi?

| lAnne explică (pentru Adii91):

Actiune, sf, Drama, Dragoste, mai putin comedia.

| Adii91 a răspuns (pentru lAnne):

Ultimele 3 mentionate de mine mai sus, se incadreaza in actiune/drama...dar sunt despre razboi, si nu cred ca prezinta interes prea ridicat pentru populatia feminina laughing...desi ele sunt capodopere, si nu sunt nici lungi (ceva gen, 10 episoade de cate o ora)

One Tree Hill si Friday Night Lights cu tema adolescentina (inclusiv dragoste)...mi se par cele mai bune pe subiectul asta

| lAnne explică (pentru Adii91):

Mersii mult pentru răspunsuri Adi.

| Adii91 a răspuns (pentru lAnne):

Nici o problema... spor la vizionat, si sper sa-ti fie pe plac orice ai alege

| lAnne explică:

Am uitat sa specific, as dori seriale terminate, am vazut American horror story, Supernatural, Lie to me, Pretty little Liars. Multumesc pentru raspunsuri.

| tealaxx22 a răspuns:

Recomand cu FOARTE MARE PLACERE :American Horror Story sez 1 si 3( sezoanele nu au legatura intre ele)
Si de asemenea mai recomand Pretty Little Liars si Gossip Girl

| 여자친구 a răspuns:

E problema daca sunt coreene?

| lAnne explică (pentru 여자친구):

Nu e nici o problema daca sunt coreene, as vrea sa incerc si un serial asa.

| 여자친구 a răspuns:

Bun. Eu sunt un fan kpop deci stiu muuuulte laughing muzica si totlaughing eu iti dau un serial, doua, si daca iti plac pot sa iti mai dau.eu ma.uit la k-drame deocamdata. uite doua care mi s-au parut cele mai bune dintre cele vazute de mine- City Hunter si The Heirs. (Sper ca o sa iti placa ^-^ )

| lAnne explică (pentru 여자친구):

Mersii mult, o sa revin sa iti spun cum mi s-au parut.

| 여자친구 a răspuns:

Bine^-^ serialele coreene le poti viziona pe "viki". (Este si aplicatie pentru telefon). Eu acolo ma uit la seriale si sunt multumita de site...

Întrebări recente