| GeannyCatty a întrebat:

Heeeeii! As dori si eu niste anime dragoste sau vampiri sau iubire. Inafara de Naruto (Shuppiden), Maid-sama, Vampire knight, Rosario+vampire, ouran high school host club, Nana, Lovely complex, Blood sau Shiki. Ceva mai frumos sa spunem asa. big grin Si daca ar avea si o descriere ar fi super. Sper sa ma ajuti, dar sa stiti ca nu vreau multe anime care nu au nici o descriere. Cel mai bine 2-3, dar sa aiba descriere. Cine are cele mai bune anime, dupa mine, primeste

2 răspunsuri:
| denisa03 a răspuns:

Pai poti incerca Tokyo mew mew,Mirai Nikki, Fairy tail(il recomand), Another(horror), si cam atat pentru ca eu ai zis deja de vampire knight, maid-sama si rosario+vampire la care deja m-am uitat happy.

| Lala0Lavi a răspuns:

Earl and Fairy este o poveste foarte frumoasa de dragoste.