| Alecsuuuuu a întrebat:

As vrea sa ma apuc de citit cartile "The vampire diaries", pentru a nu mai sta la saptamana pana apare un episod...Dar vroiam sa stiu daca ce este in carte este si in serial? Cine raspunde complex are fundita :*

Răspuns Câştigător
| mihaelaalol a răspuns:

Actiunea din serial difera de actiunea din carte.
sunt mult mai tari cartile decat serialul(sunt personaje noi ) si se intampla multe lucruri tari ca atunci cand in cartea a 3 elena devine vampir si se indragosteste de damon, etc... si restul o sa afli pe parcurs.
funda?!happy

1 răspuns:
| AskAlex a răspuns:

Um... stii pasajele alea pe care le da in serial cateodata cand Stefan si Damon nu erau inca vampiri? Ei, in carti o sa fie capitole intregi care povestesc detaliat ce s-a intamplat inainte sa fie transformati, si ai multe chestii care nu sunt prezente in serial, foarte multe. O sa vezi cand te apuci de citit. happy