| Anna17789 a întrebat:

As vrea sa ma uit cu iubitul meu la un film, ce film ne recomandati?

7 răspunsuri:
| valentinalina a răspuns:

Eu zic Titanic...:X

| LIN2010 a răspuns:

''Laguna albastra" cred ca o sa fie pe placul vostru.Vizionare placuta.

| Anonimul122 a răspuns:

, deci uite parerea mea, spune-i ce genuri de filme ii plac si daca ii place actiune-horor sau actiue comedie, sau alte genuri, combinale, si cauta un film care sa aiba si comedie si actiune si drama si horrorr, sper ca team lamurit sau daca nu unul mai siropos, fundabig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin bafta

| Arcani a răspuns:

Depinde si de preferintele iubitului tau.Intreaba-l ce gen de filme ii plac. Daca il duci la un romance si nu ii place? Intreaba-l mai intai iar apoi gandeste-te la un film de genu care l-a zis el.

| pocandpoc a răspuns:

Un film porno

| MaryKiss99 a răspuns:

Scream 4... Hi Hi Hi

| vali15 a răspuns:

Eu unu te.as sfatui sa te uiti la titanic...