| 666_7474 a întrebat:

As vrea sa-mi recomandati un film pentru a-l viziona cu iubitul (de preferat genul romantic). Multumesc si dau fundita.

3 răspunsuri:
| cosmina92 a răspuns:

Buna i walk to remember love struck genial filmul love struck, Abduction ( e mai mult actiune dar e foarte frumos ), Big Daddy ( comedie ) toate sunt frumoase va urez vizionare placuta! si sper ca te-am ajutat :d big hug

| BGirlLory a răspuns:

Titanic? Dar poti vedea si un film la care sa radeti aman2. Cum ar fi: [Comedie]-Little Nicky

| smashboy123 a răspuns:

A walk to remember 2002
Sweet November 2001
A Cinderella Story 2004