| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma uit si eu la un film despre viata adolescentilor...ati putea sa imi recomandati ceva? happy

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aurashyk a răspuns:

Bafta Charlie, Nini, O cenusareasa moderna, Pariu cu viata, 10 things I hate about you,LOL,American pie, Zack si Cody pe punte, Not Another Teen Movie, Juno, www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-adolescenti.Pe site-ul asta gasesti toate astea.Mie imi par foarte interesante unele au iar altele nu subtitrare dar cauta,, numele filmului+in romana"pe google.E cool. Sper ca te-am ajutat :D :)

| Aurashyk a răspuns (pentru Aurashyk):

Www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-adolescenti acesta este site-ul acolo doar am inceput prpozitia sia intrat in link scuze.

| CuteMe a răspuns:

Uita-te la filmul "10 things I hate about you". E un film de dragoste cu adolescenti. L-am vazut zilele trecute, e genial!

| NuAmGasitAltNickDisponibil a răspuns:

American pie toate partile (1-9).Nu ai sa regretilaughing

| Mihaizta a răspuns:

Pariu cu viata pe Pro Tv, miercuri la 9:30.Este super!

| loveeoana a răspuns:

Lol, a walk to remember, mean girls 1, 2, uite aici un site : http://filme365.biz/lol-2012-film-online succes :)

| ruxandra222 a răspuns:

American pie happy