| William a întrebat:

As vrea sa stiu daca imi recomandati filmul The Expendables 2. Mie imi plac filmele fantasy, horror, comediile, iar filmele cu impuscaturi nu prea imi plac (cu exceptia lui Crank: high voltage). Ce nota ati da filmului?

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Daca te plictisesti asa rau, merge si the expendables 2.
Eu unul nu il recomand. Este mult mai reusit primul.
Este genul de film in care tot ce misca este batut si omorat. Dar are unele momente, in care te amuza grav; de exemplu cand omoara Chuck Norris singur o armata intreaga laughing.

| William explică (pentru akka4):

M-ai convins cu Chuck Norris, daca imi place faza iti dau funda.

6 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Daca vrei un fantasy-horror iti recomand The Others, cu Nicole Kidman.

The Expendables nu e genul meu.

| Mangustă a răspuns:

Daca nu-ti plac filmele de actiune nu prea are rost sa te uiti. Multi morti, multi raniti s.a.m.d. laughing) Oricum, e cu toti greii actiunii si merita sa-l vezi doar pentru asta. Poti sa te uiti, nu ai ce pierde.

| akka4 a răspuns (pentru Mangustă):

Toti greii in afar de Stiven Segal si Jackie Chan.

| Sarj a răspuns:

Sa te uiti si la prima parte crank! foarte tare!

| Alexandru_Cornaci_1989 a răspuns:

Snister e horror sau rong turn primele 3