| Maria464467 a întrebat:

As vrea sa stiu daca se mai difuzeaza H2O-Adauga apa big grin...

Răspuns Câştigător
| CryNiky a răspuns:

Se difuzeaza noaptea si sezonul nou va incepe incurand...:*

| هوراس a răspuns (pentru CryNiky):

Cam cât de curând?

5 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Uite aici programul Disney Channel ca sa stii in fiecare zi daca se difuzeaza sau nu:*http://programetv.program24.ro/post/disney-channel/
Azi il da noaptea la 00:50 si la 03:25
Cand va aparea sezonul nou cred ca `l va da ziua din nou!

| unCalutz a răspuns:

O sa se difuzeze dar acum au luat o pauza ca in fiecare an.

Daca iti aduci aminte si anul trecut nu sa mai difuzat H2O dar nu pentru foarte mult timp.

| ToxiikGirl a răspuns:

Ziua nu se nai difuzeaza doar noaptea. Funda

| dinuionut a răspuns:

Da dar din 2013 uite aici Secret of Mako Island (2013/TBA)

Aceasta este o noua serie care le aduce in prim-plan pe Sirena, Nixie si Lyla, aparatoarele Insulei Mako. La doar 15 ani un baiat pe nume Zac face o excursie pe Insula Mako, acolo cade accidental in piscina lunii. A doua zi descopera ca are puteri si ca poate controla apa. Cele trei sirene se simt amenintate de acest tanar si fac tot ce le sta in putinta ca sa-l inlature. Filmarile au inceput in Mai 2012 si se asteapta sa se incheie in Octombrie 2012. Productia va incepe probabil in 2013 in Australia, Regatul Unit si SUA.
[m